תל מונד – תל אביב – נתניה – רעננה - באר שבע – חדרה – חיפה - ירושלים

אודות

ד"ר אלן לוי רופא גסטרו בקהילה מ-1978

ייעוץ מוכר ע"י כל הביטוחים הרפואים הפרטים ולאומית זהב

הטיפולים מיועדים גם לנשים בהריון

אנא השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

אלן, נולד ב 1945 בפאריס. את לימודי הרפואה עשה בפאריס וסיים אותם בשנת 1970, שנת עלייתו לארץ. את שירות הצבאי במילואים עשה בעיקר כרופא בחיל הים, שם שירת להפתעתו הגדולה, על אחת מספינות הטילים של "פרשת שרבורג". את התמתחות הגסטרו עשה אלן בבית החולים "שערי צדק" בירושלים.

ב-1976, בסיום ההתמחות בגסטרו, נסע לשנתיים לבוסטון, לבתי החולים של האוניברסיטאות BOSTON ו- HARVARD.

ב-1978, עם שובו מארה"ב, החליט ד"ר אלן לוי, כי מקומו בקהילה ולא בבית החולים וויתר על משרה בכירה, שחיכתה לו בבית החולים "שערי צדק". הוא פתח מרפאה עצמאית בשכונת סן-סימון בירושלים, עם דגש על גישה הוליסטית ורפואה מונעת ובייחוד שקד על תוכנית לגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס.

ב 2006 קיבל את "אות המופת לרופא", המוענק כל שנה ל 3-4 רופאים מתוך יותר מ-35,000 רופאים בישראל. האות הוענק על ידי "האגודה לרפואה ולמשפט בישראל". בוועדת האות היו 5 חברים וביניהם: יעקב קדמי, שופט בדימוס של בית משפט העליון, יו"ר ההסתדרות הרפואית ויו"ר לשכת עורכי דין. מטופליו של ד"ר אלן לוי העניקו לו את "אות המופת" כבר לפני שנים, כעולה ממכתבי המלצותיהם ומסיפוריהם המרגשים בהתייחס למסירותו הרבה של רופאם, לידיעותיו הרבות ולטיפוליו.

הודעות לעיתונות

ד"ר יורם בלשר, יו"ר הר"י: "רופא בקמ"ג, מומחה צינתורים, מקדם תוכנית בקהילה לגילוי סרטן המעי הגס וחלוץ הטיפול ביתר לחץ דם משקפים את העוצמה האמיתית של הרפואה בישראל".

"אות המופת לרופא 2006"

גם ועדת אות המופת מצאה את ד"ר אלן לוי ראוי לקבלת "אות המופת לרופא 2006".

ההסתדרות הרפואית בישראל – 21.6.2006

ד"ר דן שוורצפוקס, ד"ר אלן לוי, ד"ר ויקטור גויטע ופרופ' תלמה רוזנטל – "חתני אות המופת לרופא".

מרפאות בפריסה ארצית

02-6797317

Call Now Button
נגישות